Portal randkowy mezczyzni

Założyciele Golden Bachelor stawiają potencjalnym członkom społeczności serwisu wysokie wymagania.


  • podsiadło singiel 2020;
  • O tym, jak się dzisiaj kupuje facetów. Przez Internet oczywiście?
  • strefa singli wrocław;

Muszą być oni zamożni z domu lub posiadający własny majątek w wysokości co najmniej 2 mln juanów, czyli tys. Warunkiem jest także odpowiedni status społeczny; mile widziani są arystokraci, chociaż bogata rodzina też jest do przyjęcia. Kawalerowie muszą być także młodzi, piękni i utalentowani. W Chinach nie brakuje serwisów randkowych i właśnie za ich pośrednictwem coraz więcej mężczyzn znajduje sobie żony. Rynek ten już w roku szacowany był na 43,9 milionów dolarów, a w tym roku specjaliści spodziewają się, że jego wartość prawie się podwoi, osiągając 83,4 miliony dolarów - wynika z danych chińskiej firmy badawczej, iResearch.

Kobiety szukają na portalach randkowych miłości. A mężczyźni? | WP abcZdrowie

Golden Bachelor wyróżnia spośród innych serwisów to, że skupia się on na starannie wyselekcjonowanych klientów o wysokim statusie społecznym oraz doskonałych warunkach fizycznych. Widocznie takich nie brakuje, bo portal dorobił się 5 milionów zarejestrowanych użytkowników. Zatrudnia także psychologów oraz specjalnych konsultantów od swatania, którzy osobiście asystują multimilionerom w poszukiwaniu miłości.

Są także specjalni pracownicy, tzw. Podróżują oni po całym kraju w poszukiwaniu najpiękniejszych panien, które pojawiają się następnie na przyjęciach organizowanych przez firmę dla kawalerów. Ostatnie takie przyjęcie miało miejsce 20 grudnia w jednym z luksusowych hoteli w Pekinie.

Bezpieczne randkowanie w sieci – kilka podstawowych zasad

Cena biletu wynosiła tysięcy juanów 14 dolarów. Uczestniczyło w nim 21 samotnych kobiet i 22 samotnych mężczyzn. Panie wystąpiły w sukniach ślubnych, tańczyły, śpiewały, a nawet gotowały dla swych bogatych kawalerów. Jak twierdzi firma, osiemdziesiąt procent z osób, które były na przyjęciu, umówiły się na randkę. Powodzenie portali randkowych wynika z deficytu kobiet w Chinach. Ona też będzie zapraszać. I robi notatki dla potomnych, żeby wiedzieli, z czym to portalowe randkowanie się wiąże. Z Karolem spotkała się dwa razy.

2. Skąd właściwie biorą się te różnice?

Korespondowali przez pół roku. Takie pisanie do siebie przez portal naprawdę buduje więź. To duża zaleta internetowych znajomości - mówi. Kiedy spotkaliśmy się w realu, szybko okazało się, że nie byliśmy zauroczeni sobą, ale wyobrażeniami o sobie. Skonfrontowani z rzeczywistością szybko zakończyliśmy znajomość.

Portal randkowy dla szukających miłości na poważnie

Po Karolu nastąpił Zbyszek. Był o 7 lat starszy. Odpowiedzialny, dojrzały. Niestety nieszczery.

Twierdził, że to nic złego. Podobnie niezobowiązująco traktowali Olę również inni mężczyźni. Zagadywali standardowym tekstem, który kopiowali pewnie do setek innych dziewczyn. Potem pytali o rozmiar biustu i obwód w talii. Blokowałam ich od razu. Nigdy się nie spotkaliśmy. Relacje w internecie - zdaniem Oli - nawiązują się szybko i bywają pobieżne. Każdy oczekuje strzały amora już po pierwszej randce, a szansa na przyjaźń, z której stopniowo coś się urodzi, jest raczej nikła. Znajomości często też gasną, bo ludzie korespondują z wieloma osobami naraz, co nie sprzyja trwałości tych relacji.

Ola przyznaje jednak, że zdarzają się perełki.

I dla nich warto było wytrwale poszukiwać. Tego nie uświadczymy w realnym życiu, dlatego jeśli się temu dopasowywaniu zaufa, można spotkać ludzi, z którymi wspólny język znajduje się po kilku sekundach.

Kobiety szukają na portalach randkowych miłości. A mężczyźni?

W ten sposób Ola poznała Adama, Franka i Krzyśka. Z każdym spotykała się po kilka miesięcy nie jednocześnie - taką obrała sobie zasadę , ale zgubiło ich jedno. Za duże oczekiwania. Wszystko stanie się samo. Szkoda, że błąd zrozumiałam dopiero po trzech rozstaniach. Nauczyłam się precyzować swoje oczekiwania, ale też wyjaśniać, kim jestem. Poznawałam siebie, poznając mężczyzn.

Dojrzali mężczyźni po pięćdziesiątce w biurze matrymonialnym

To było świetne i dużo mi dało. Wad prowadzenia tego typu relacji było mniej więcej tyle, ile zalet.


  • Dzień dobry, poproszę 80-kilogramowego brodacza?
  • portal randkowy pl;
  • Samotni mężczyźni?
  • Dosyć złudzeń! Oto czego na portalach randkowych szukają żonaci mężczyźni?

Ola czuła, że mężczyźni, z którymi korespondowała, nie dają sobie szansy, żeby ją poznać. Szli na łatwiznę. Myśleli, że nie muszą się starać - tak jakby zgoda na pierwszą randkę świadczyła o Oli całkowitym oddaniu.

admin