Jezuici łódź msza dla singli

Msze dla singli odbywają się cyklicznie.

Msza dla singli jezuici

Następną - 27 maja, odprawi franciszkanin ojciec Ksawery Knotz, znawca spraw damsko-męskich oraz autor popularnych poradników seksualnych dla małżonków. Pomysł łódzkich jezuitów nie jest pierwszym księżowskim sposobem na pomoc samotnym. Tradycja jest długa, bo pomoc w zamążpójściu oferował już sam święty Walenty. Msze dla poszukujących małżonka odprawiane są także przez ojców pallotynów w Warszawie oraz przez franciszkanów w Krakowie.

Warszawskie nabożeństwa zakończone są herbatką, na której można się poznać.

Msze święte w intencji osób poszukujących małżonka - Msze święte - Dla samotnych

Najsłynniejszym polskim księdzem-swatką był zmarły niedawno krakowski dominikanin ojciec Joachim Badeni. Wśród tamtejszych młodych ludzi krążyło nawet powiedzenie "Tylko Badeni dobrze cię ożeni". Brytania i Irlandia. Wiadomości Kraj.

Msza św. o uzdrowienie - Remigiusz Recław SJ [27.01.2020]

Z takiego założenia wyszli łódzcy jezuici, którzy od niedawna odprawiają w swoim kościele msze w intencji znalezienia męża lub żony. Podobno działają, choć za wcześnie jeszcze na matrymonialne efekty. Źródło: Onet. Data utworzenia: 9 maja Polecamy także:. Tematy: Kościół , Kraj , Polska. Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?


  1. Nietypowe msze w łódzkim kościele. Modlą się o męża albo żonę | Express Ilustrowany;
  2. portal randkowy darmowy dla katolik w!
  3. polskie randki w hiszpanii!
  4. Podaj powód zgłoszenia?
  5. last minute turcja dla singli!

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Kościół Najświętszego Imienia Jezus (Jezuici), Łódź

Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Znajdziecie je tutaj.

Cookie Control

Napisz list:. Napisz list do redakcji ×. Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.

Kościół został zbudowany w latach — jako świątynia parafii ewangelicko-augsburskiej św. Jana Ewangelisty [1]. Budynek kościoła parafialnego powstał z cegły , w stylu neoromańskim na podstawie projektu Ludwika Schreibera z Kolonii. W został przejęty w ramach cichej akcji władz świeckich likwidacji śladów niemieckich w Łodzi przez jezuitów.

Msze święte w parafii

Przez kilka lat funkcjonował jako świątynia filialna dla parafii Podwyższenia Świętego Krzyża. Po erygowaniu w parafii Najświętszego Imienia Jezus kościół stał się jej świątynią parafialną. Z Wikipedii, wolnej encyklopedii. Parafia Najświętszego Imienia Jezus. Położenie na mapie Polski.

Położenie na mapie województwa łódzkiego. Spis treści.

Zobacz również

Przestrzenie nazw Artykuł Dyskusja. Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Historia i autorzy. W innych językach Dodaj linki. Tę stronę ostatnio edytowano 2 mar ,

admin