Bal karnawałowy dla singli 2020

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przy Czytaj więcej. Walentynki z burleską w Próżności!

Imprezy dla singli, spotkania, wydarzenia, sylwestry

Edycja walentynkowa Burleska Show z Lillet L'amour w roli głownej. Bez względu na to, czy świętujecie Walentynki czy traktujecie je z pewną rezerwą - na pewno warto spędzić ten dzień w Antywalentynki vs Antybohaterowie czyli Walentynki w Multikinie. Niesamowity koncert z utworami z repertuaru grupy Dżem w wykonaniu Macieja Lipiny — odtwórcy głównej roli w spektaklu. W walentynkowy wieczór mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie w swingującym świecie muzyki rozrywkowej, pełnej e Bitwy Saunowe w wyjątkowym, walentynkowym wydaniu.

Miętha duet związany z Asfalt Record wystąpi po raz pierwszy w Poznaniu! Podczas którego płoną powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Sto lat temu… Tak mogłaby się zaczynać bajka.

Trwają zapisy na kolejną edycję balu dla katolickich singli organizowany przez Akademię Miłości

Bywa jednak, że życie pisze ciekawsze scenariusze. Kim jest pani Lemon? Zrzędliwą, nienawidzącą całego świata i bardzo samotną staruszką, której nie starcza już sił na Restauracji Astra zachęca do spędzenia najbardziej romantycznej nocy w roku w swoich progach. Walentynki w Pacha rozgrzeją za sprawą Daso i Suoma! Jeśli nie macie pomysły na dzień zakochanych to Tegoroczne Walentynki przypadające w piątek to idealna okazja, aby ten czas połączyć z zabawą karnawałową.

Walentynki to wyjątkowe święto dla wszystkich zakochanych.

Zapraszamy na wspólne spotkania - Spotkania - Dla samotnych

Myśleliście kiedyś jak może być jeszcze romantyczniej na k Poznański projekt oraz label głoszący, że każdy ma własną definicję rave'u. Szukasz wyjątkowego pomysłu na świętowanie Walentynek? Każdy dzień jest wart biegania, każdy kilometr może przynieść nowe znajomości, a może miłość na lata. Zakochaj się w Zimowy Bal Karnawałowy skierowany jest w pierwszej kolejności do członków Akademii Miłości dla Singli. W imprezie mogą wziąć również udział znajomi wyżej wymienionych, pod warunkiem, że są to osoby, które będą przestrzegać regulaminu.

Organizator ma nadzieję, że każda polecana osoba jest osobą sprawdzoną i odpowiedzialną. Wstępu na teren imprezy mają tylko osoby trzeźwe, które uiszczą opłatę w wysokości zł 95 zł od osoby promocja do Pierwszeństwo w uczestnictwie mają osoby, które jako pierwsze dokonają wpłaty.

Zobacz także

Liczba miejsc ograniczona do osób. Płatność należy uiścić w ciągu trzech dni roboczych, w przeciwnym wypadku istnieje ryzyko pozbawienia uczestnictwa na balu, bądź posiłku.

Organizator nie dokonuje zwrotu wniesionej opłaty za uczestnictwo w zabawie, dlatego zgłaszający proszeni są o przemyślane zapisy oraz wpłaty. Ilość i rodzaj wybranych posiłków, będzie wyliczona dlatego prosimy o przemyślany wybór. Przyniesione potrawy prosimy, aby były wcześniej podzielone i przygotowane na porcje w celu sprawnego wystawienia ich na stoliki.


  1. Imprezy dla singli, spotkania, wydarzenia, sylwestry.
  2. Bal karnawałowy 2020r.!
  3. portale randkowe na facebooku.
  4. Sylwester Wrocław / dla Singli - Bal sylwestrowy we Wrocławiu.
  5. dużo singli.
  6. który portal randkowy wybrać.
  7. portal randkowy podlasie.

Na Zimowym Balu Karnawałowym wskazany jest strój uroczysty. Każdy z uczestników imprezy zobowiązany jest przybyć w wyznaczonym czasie tj. Po tym czasie drzwi zostaną zamknięte, a Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczania spóźnionych osób, chyba że spóźnienie nastąpiło z przyczyn losowych tj.

admin