Szukam dziewczyny z domu dziecka

Adam Ejnik dziennikarz, wydawca.

Co się dzieje, kiedy do więzienia trafia matka z dzieckiem

Więcej wiadomości z tej kategorii. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.


 • Do czego prowadzi problem z internetem?.
 • polskie randki w holandii za darmo.
 • Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" planowali chrzest. Podjęli trudną decyzję - Film.
 • warszawa sylwester dla singli.
 • randki sieradz.

Leave this field empty. Polub profil Radia 7 na Facebooku   Lubisz już nasz profil? Słuchaj Radia 7 on-line. Zgłoszenie błędu w tekście Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów:. Wyślij Anuluj.

Słuchaj Radia 7 on-line Włącz. Czy uda mu się taką znaleźć?

Kilka dni temu moja siostra urodziła drugie dziecko. Jest szczęśliwa, spełnia się w macierzyństwie i ja to szanuję. Nie wmawiam jej, że gdyby nie była matką to wiodłaby lepsze życie.

Zgłoszenie błędu w tekście

Uważam, że każdy powinien żyć tak, jak mu pasuje i każdy ma swoją osobistą receptę na szczęście. Niestety moja siostra nie jest już względem mnie tak tolerancyjna jak ja względem niej. Ciągle mi wypomina, że jeszcze się nie ustatkowałem i nie spłodziłem przysłowiowego syna. Powtarza mi, że jako stary człowiek obudzę się pewnego dnia w łóżku sam i nikt mi nie poda szklanki wody.

Jesteś mamą i chcesz znaleźć partnera

Zapomina o jednym. Że przez większość swojego życia, dopóki zdrowie mi na to pozwoli, będę panem dla siebie samego. Mogę sobie jechać na wakacje kiedy chcę.


 1. portal randkowy poznań darmowy.
 2. portal randkowy niepe nosprawnych.
 3. sex spotkania aplikacja.
 4. szukam dziewczyny z dzieckiem.
 5. szybkie randki kraków 2020.
 6. Mogę wydawać na siebie tyle pieniędzy, ile chcę. Mogę spać do południa. Mogę imprezować do rana. I nie czeka na mnie w domu dziecko, którym musiałbym się zajmować i podporządkować cały swój plan dnia i nocy. Nie chodzi o to, że jestem bezpłodny. Z moją płodnością wszystko w porządku i gdybym tylko chciał, mógłbym od razu założyć rodzinę.

  Dom dziecka to najsmutniejsze miejsce na świecie

  Mnie taka kasa nie jest potrzebna, bo dobrze zarabiam. Natomiast spokój psychiczny i brak odpowiedzialności za potomstwo są dla mnie bezcenne. Facet, który w ogóle nie chce mieć dzieci to rzadkość , dlatego tak trudno znaleźć mi kobietę na całe życie.

  Ile mają znajomych na Facebooku?

  Byłem już w kilku poważniejszych związkach i na początku partnerki twierdziły, że oczywiście nie przeszkadza im to, że nie chcę potomstwa, ale z czasem zaczynały mnie przekonywać do zmiany zdania. Prędzej czy później odzywał się w nich instynkt macierzyński i zaczynały się kłótnie.

  Wypominały mi, że wpędzam je w lata i że skazuję je na jałowe życie we dwoje. Byłem kiedyś nawet w związku z kobietą, która jest bezpłodna, ale ona z kolei namawiała mnie po pewnym czasie na adopcję.

  Obserwuj nas

  Szczerze mówiąc to już trochę straciłem nadzieję na to, że spotkam na swojej drodze kobietę, która podziela moje zdanie. Chciałbym trafić na kogoś takiego jak ja. Wzięlibyśmy ślub, podróżowalibyśmy, spędzalibyśmy czas w kinie, teatrze i restauracjach.

admin