Kredyt dla singli na mieszkanie

Kredyt dla singli – co warto wiedzieć?

W każdym przypadku musisz jednak wykazać się zdolnością kredytową, ponieważ to właśnie ją będzie oceniał bank. Bank chce upewnić się, że będziesz mógł swobodnie spłacać raty kredytu hipotecznego, a jednocześnie stać Cię będzie na dalsze utrzymanie. Oto lista aspektów, które zostaną wzięte pod uwagę, gdy będziesz ubiegał się o kredyt na mieszkanie:.

Czy wiesz, że… Osoby będące w bezdzietnym związku małżeńskim mają niejako lepszą zdolność kredytową niż single, ponieważ koszty utrzymania czynsz, gaz, prąd itp. Dla przykładu: osoba samotna, wykazująca się dochodami miesięcznymi na poziomie średniej krajowej może uzyskać zł kredytu hipotecznego, zaś małżeństwo, gdzie obie strony mają zarobki również nie większe od średniej krajowej, dostanie nawet zł. To, ile musisz zarabiać, aby uzyskać kredyt hipoteczny, zależy także od tego, jaką nieruchomość chcesz kupić.

Innymi dochodami będziesz musiał się wykazać w przypadku kupna mieszkania w typie kawalerki, a innymi — lokalu z dwoma lub trzema pokojami.

Kredyt na mieszkanie dla singla. Jakie warunki musi spełnić singiel, żeby dostać kredyt?

Pamiętaj również, że to, jakie są warunki kredytu hipotecznego, zależy od oferty konkretnego banku. Najprostszym sposobem na wyliczenie, jak duży kredyt na mieszkanie może Ci przysługiwać, jest pomnożenie Twojego miesięcznego dochodu razy 80, jednak pamiętaj, że dopiero pracownik banku pomoże Ci zdobyć dokładne informacje.

Kredyt na mieszkanie dla singla

Jeśli spełnisz wszelkie inne warunki, których wymaga bank, przy zarobkach na poziomie zł netto miesięcznie otrzymasz zł na kupno mieszkania. Taka kwota wystarczy na zakup nawet 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m² w centrum Łodzi! Cena mieszkania jest związana z danym miastem — inne są realia rynku nieruchomości w Warszawie, a inne w Gorzowie. Dla porównania — ostatnie średnie ceny mieszkań w stolicy wynosiły nawet zł za m², podczas gdy w Szczecinie można zapłacić nawet o połowę mniej. Aby więc wykonać czytelne porównanie, usytuujemy Ciebie i Twoje miejsce pracy w Warszawie oraz założymy, że jesteś bezdzietnym singlem, a Twoja zdolność kredytowa jest maksymalna, czyt.

Dobrą informacją jest fakt, że nawet zarabiając zł miesięcznie, stać Cię na zakup mieszkania w Warszawie.

Kredyt hipoteczny dla singla: warunki i koszty

Jeśli bank uzna Twoją zdolność kredytową za wystarczającą, uzyskasz zł kredytu hipotecznego, a taka kwota wystarczy na kawalerkę w stolicy, jednak o metrażu nie większym, niż 31 m². Jeśli zarabiasz zł miesięcznie więcej, możesz otrzymać z banku zł na zakup mieszkania, co pozwoli Ci znaleźć w warszawskiej Białołęce nieruchomość dwupokojową o metrażu niewiele większym niż kawalerka. Dla porównania, w Olsztynie możesz kupić mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m² za zł.

Jeśli chcesz zamieszkać w trzypokojowym mieszkaniu w Warszawie, musisz przygotować się na ceny zaczynające się od zł za około 50 m².


 1. spotkania katolickich singli białystok;
 2. polski portal randkowy w usa;
 3. Kredyt hipoteczny dla singla - czy mam szansę? | Porównywarka finansowa Rankomat.
 4. strzelec horoskop dla singli;
 5. Singiel we własnym mieszkaniu;
 6. Kredyt dla singli. Czy singiel dostanie kredyt na mieszkanie? - .
 7. zabawa dla singli warszawa;

Całkowity koszt kredytu, konieczność wykupienia dodatkowych ubezpieczeń itp. W zasadzie tylko w niektórych naprawdę niekorzystnych konfiguracjach singiel może mieć nieco trudniej.


 • Kredyt hipoteczny dla singla — jak się o niego starać?;
 • all inclusive dla singli;
 • Od czego zależy to, czy otrzymasz kredyt hipoteczny?;
 • kredyt z dopłatą dla singli;
 • spotkanie z facetem z neta;
 • Gdy singiel chce zamieszkać na swoim – kredyt hipoteczny.;
 • najpopularniejsze portale randkowe darmowe;
 • Aby uniknąć problemów, warto jeszcze przed podpisaniem umowy ze sprzedającym albo z deweloperem określić poziom ryzyka, żeby nie stracić zadatku lub zaliczki. Od kiedy banki udzielają klientom kredytów hipotecznych, funkcjonuje pojęcie doradcy finansowego. Zazwyczaj mówi się o….

  Mieszkanie dla singla: czy możliwy jest kredyt hipoteczny? | Poradnik SMART zelsad.pl

  Zdolność kredytowa jest bardzo szerokim tematem, a przy tym jednocześnie bardzo problematycznym. Przede wszystkim…. Kto może, ten pracuje z domu. Kiedyś panowało przekonanie, że do wspólnego wzięcia kredytu hipotecznego potrzebny jest akt małżeństwa. Dzisiaj coraz…. Panuje ogólne przekonanie, że duży wkład własny to prawdziwy atut działający na korzyść klienta. Wzięcie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania od dewelopera nie jest skomplikowane — wystarczy wiedzieć, co….

  Najlepszy kredyt mieszkaniowy — co to właściwie znaczy? Czy to ten, który zajmuje pierwsze miejsce…. Jacek Kur 23 października Ciągle jeszcze niektórzy potencjalni kredytobiorcy żyją w przekonaniu, że kredytu hipotecznego nie można wziąć w pojedynkę. Co za tym idzie, w ich opinii singiel nie ma szans na uzyskanie od banku pieniędzy na zakup mieszkania. A to nieprawda. Bez względu na to, czy wnioskuje się o pieniądze samodzielnie, czy z kimś, liczą się historia, zdolność kredytowa, wysokość wkładu własnego itd.


  • Kredyt hipoteczny dla singla – jak dostać najlepszą ofertę kredytu dla osoby samotnej?.
  • Zapraszamy do pobrania poradnika;
  • Nowy produkt – kredyt hipoteczny dla singla;
  • Taka sama weryfikacja Bez względu na to, ile osób wnioskuje o kredyt, dla banku nadal istotne są kwestie związane z wysokością wkładu własnego, historią kredytową tych ludzi, ich zdolnością kredytową itp. Takie same warunki dla singla i dla pary Trzeba pamiętać, że singiel dostanie takie same warunki jak para. Tytułowe pytanie to taka zagadka — większość osób, które chcą się starać o kredyt, ma….

admin