Randki na szybko

Wybierz spotkanie najbliższe Twoim oczekiwaniom. Zapisz się na wybrany Speed Dating w Warszawie w odpowiedniej dla Ciebie kategorii i terminie.

Miliony szans na poznanie nowych osób

Możesz przyjść sam, lub zabrać ze sobą znajomych singli — dzięki temu niektórzy czują się pewniej i mają z kim dzielić wrażenia! W przeciągu niespełna dwóch godzin odbędziesz kilkanaście krótkich, trwających 5 minut randek. Na koniec wieczoru wszyscy uczestnicy oddają formularze z zaznaczonymi wcześniej osobami, z którymi chcieliby kontynuować znajomość.

W przypadku odwzajemnionego zainteresowania, następuje za naszym pośrednictwem wymiana kontaktów. Proste i szybkie! Po każdym szybkorandkowym spotkaniu można zostać na imprezie z nowo poznanymi osobami w mniejszym lub większym gronie i kontynuować miło wieczór. Sprawdź siebie i nas — przyjdź na szybkie randki! Speed dating - tutaj szybko i w prosty sposób poznajesz nowych ludzi!

Kilkanaście szybkich randek w jeden wieczór - na żywo! Szukasz miłości, przyjaźni lub zabawy w sympatycznym gronie? Świetnie trafiłeś, to wszystko znajdziesz u nas. Tutaj każdy ma ten sam cel — poznać drugą fajną osobę! Byliśmy mocno rozczarowani, ale się nie poddaliśmy.

Zasady speed dating

Poszliśmy do Taniej Książki, gdzie kupiliśmy kilka świetnych pozycji i tak zaopatrzeni poszliśmy na ciacho, żeby spokojnie poczytać. Nadal byłam z dzieckiem, a jednak wypoczęłam. Dodatkowo, był to nasz wspólny czas, który bardzo mile spędziliśmy. I tak sobie myślę, że im dziecko starsze, tym taki czas z nim jest przyjemniejszy. Amadeusz jest na etapie raczkowania, pierwszych kroków, krzyków i złości kiedy nie potrafi przekazać tego co chce.

Teodor buduje złożone zdania i przynajmniej ja jestem wstanie go bez problemu zrozumieć.

Speed Dating: Szybkie Randki dla singli w twoim mieście

Teraz wyjście z nim jest jak wyjście z koleżanką. Jasne, nie rozmawiamy na dorosłe tematy, muszę mieć go na oku i wchodzi ze mną nawet do kabiny w toalecie. Jednak to jest już partner do rozmowy i miłego spędzenia czasu. Ma swoje zainteresowania, spostrzeżenia. Kiedy patrzę z perspektywy kilku dni na to nasze sobotnie wyjście, to naładowało mi baterie tak, jakbym wyszła sama na kilka godzin. To prowadzi mnie do kolejnego wniosku — Amadeusz za chwilę też będzie takim fajnym chłopcem! Wiem, każdy wiek ma swoje uroki, każdy moment jest wart docenienia.

Randka w pięć minut. Speed dating

I tak jest, to prawda. Mam jednak swoje preferencje, w kwestii wieku dzieci i tego nic nie zmieni.


  1. warsztaty dla singli wrocław.
  2. singiel kto to jest.
  3. Randki - Kobieta.
  4. portale randkowe grojec.
  5. salsa dla singli kraków.

Najbardziej lubię dzieci od 2 lat w górę. Do ilu? Teraz powiedziałabym, że do 5 lat. Tak, mam słabość do przedszkolaków. Nie wiem jednak czy w przypadku moich dzieci nie będzie tak, że od dwóch lat w nieskończoność! Jeżeli nigdy nie byłyście na randce z dzieckiem to polecam! Jeżeli macie tylko jedno dziecko, z którym spędzacie całe dnie, to takie wyjście może się wydawać bez sensu. Myślę jednak, że warto spróbować.

Zrobić sobie takie wyjście tylko we dwoje i porobić coś fajnego, poza codzienną rutyną. I na koniec, żeby nie było wątpliwości. Mam łzy w oczach kiedy oglądam zdjęcia z pierwszych miesięcy życia moich dzieci.


  • najlepsza aplikacja randkowa android.
  • darmowy portal randkowy w usa.
  • Zanim się umówisz w realu…;
  • Rozmowy ciągnęły się całe dnie;
  • Uwielbiam widok siedzących maluszków, a raczkujące szkraby totalnie mnie rozczulają.

admin