Marcin sojka singiel

Marcin Sójka urodził się w roku w Siedlcach. W tym mieście się wychowywał i tam też obecnie mieszka.

Marcin Sójka na YouTube

Przygoda Marcina Sójki ze śpiewaniem zaczęła się w wieku 7 lat. Rodzice zapisali go do klubu piosenki.

Marcin Sójka został wtedy doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, a mianowicie Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i tym samym otrzymał w tym musicalu rolę tytułowego Piotrusia. Aby jednak mógł stanąć na scenie z innymi dziećmi przygotowywał się pod okiem Janusza Józefowicza dwa lata.


 • chrześcijańskie randki rzeszów.
 • poznaj moich rodziców online zalukaj.
 • darmowy portal randkowy dla katolików.
 • serwis randkowy piła.
 • Marcin Sójka z nowym singlem Wróć w Radiu WAWA?
 • Marcin Sójka zwycięzca The Voice of Poland prezentuje nowy singiel "Wróć" [WIDEO]?
 • Marcin Sójka "Lepiej". Sprawdź nowy singiel!?

Wychował się na muzyce m. Bardzo dobrze czuję się w utworach, które były częścią jego dzieciństwa, a szczególnie podoba mu się muzyka, która płynie po prostu z serca. Na co dzień Marcin Sójka mieszka w Siedlcach, gdzie pracuje jako realizator dźwięku w siedleckim Centrum Kultury. Jest również współpracownikiem Siedleckiej Orkiestry Wojskowej. W roku Marcin Sójka wziął udział w przesłuchaniach do 9. The Voice of Poland.

Wybrał szlifowanie swoich umiejętności wokalnych pod okiem Patrycji Markowskiej. W finale programu wykonał autorski singiel pt. Aby przygotować premierową kompozycję nie mieli w programie zbyt dużo czasu, jednak złapał dobry kontakt z dwoma producentami i w efekcie tego powstał ten utwór, który trafił w gust Marcina Sójki i został doceniony przez publiczność. W głosowaniu telewidzów zajął pierwsze miejsce i tym samym został zwycięzcą 9.

Wiosną roku Marcin Sójka wydał singiel pt. A dwa dni wcześniej mieliśmy okazję spotkać się z artystą na prapremierowym odsłuchu tego krążka okraszonym występem na żywo. Tym razem znacznie mniej było rozmowy z artystą niż zazwyczaj, a za to było więcej muzyki zarówno na żywo, jak i odtwarzanej z płyty za sprawą wysokiej klasy sprzętu audio japońskiej marki Accuphase napędzającego kolumny polskiej manufaktury Sveda Audio.

Wszystko zagrało wspaniale, ale nie ma to jak emocje podczas występu na żywo, a Marcin Sójka jest artystą, który jak mało kto takie emocje potrafi wywoływać. Przede wszystkim jako człowiek Marcin jest bardzo miłą, ciepłą i pogodną osobą. Uderza jego skromność i brak, jak to się mówi, parcia na szkło.

Tak mówił podczas tego spotkania — "Przed wszystkim jestem mężem, ojcem, mam wspaniałą rodzinę i psa, a dopiero potem jestem wokalistą. Oczywiście śpiewam od zawsze, ale robiłem w swoim życiu różne rzeczy, nic nie jest dla mnie straszne — jeździłem np. Zapytany o czym są utwory na płycie stwierdził - "Najbardziej nie lubię tego pytania, a ono najczęściej pojawia się podczas wywiadów. Odpowiadam wtedy, że W tym miejscu wywołany został ich autor Juliusz Kamil — również uczestnik The Voice Of Poland był rewelacją drugiej edycji tego show , który był obecny na tym spotkaniu.

Fani aktora widzą uderzające podobieństwo. Marcin Maciejczak żyje inaczej, niż pozostałe nastoletnie gwiazdy. Nam zdradził ws Luna z Harry'ego Pottera - co dziś robi i jak wygląda Evanna Lynch? Viki Gabor - nagranie z prób do Eurowizji Junior. Tak przygotowywała się do najważ PlayStation 5 - najlepsze memy o najnowszej konsoli od Sony.


 • hiperogloszenia randki wierzących.
 • Zobacz także.
 • Podaj powód zgłoszenia.
 • Marcin Sójka po wygraniu The Voice of Poland 2018:.
 • komedie podobne do planety singli.
 • portale randkowe powiązane z facebookiem.
 • randki speed dates.

Eurowizja - kiedy i gdzie się odbędzie? Znamy dokładne daty! Którym tiktokerem jesteś?

Sprawdź to w naszym quzie. Love Life - sezon 2 oficjalnie potwierdzony!

Marcin Sójka z nowym singlem! Zobacz teledysk do utworu "Wróć" :: Magazyn :: RMF FM

W serialu szykuje się duża zmiana. Justin Bieber i Hailey Bieber na najnowszych zdjęciach. Ta para niczego nie ukrywa! Stashka z premierą Dreams In One Ball. To oficjalny hymn Mistrzostw Europy w Tenis Na dobre i na złe Kiedy serial wróci po wakacjach ?

Marcin Sójka z nowym singlem! Zobacz teledysk do utworu "Wróć"

Wakacyjna Trasa Dwójki - trasa, miasta, kiedy, kto wystąpi. Egzamin ósmoklasisty - godziny i czas trwania. Najważniejsze informacje w jed

admin