Sylwester dla singli budapeszt

Przejazd autokarem w kierunku Budy - wyżynnej, dystyngowanej części stolicy. Zabawa Sylwestrowa wg wybranej opcji. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem Aleją Andrassiego budapesztańskie Pola Elizejskie przy której położone są m. Liszta, Instytut Goethego oraz pierwsza linia metra.

Przejazd do Placu Bohaterów z Pomnikiem Milenium. Czas wolny - możliwość skorzystania z kąpieli w najcieplejszych basenach termalnych w Europie.


  • portale randkowe na facebooku!
  • poznań dla singli!
  • Wyjazdy zagraniczne dla singli.
  • słowacja randki!
  • singiel czy związek!
  • msze dla singli toruń!
  • Za granicą.

Po południu przejazd do Szentendre - zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Marcepanu. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Nocny przejazd do Polski. Istnieje możliwość zakwaterowania - w pokoju z możliwością dokwaterowania pokój 2 lub 3 os. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. Kościół Macieja ok. Muzeum Marcepanu w Szentendre ok. Rejs po Dunaju ok.

Wybrane aktualności

Baseny Termalne ok. Przykładowe dyskoteki - A38, Akvarium, Liget Club - 1 obiadokolacji w dn. Przy zakupie 2 obiadokolacji nie ma możliwości wykupienia zabawy sylwestrowej w Czardzie!

Aktualne ceny ofert dla singli Budapeszt

Możliwe opcje dokupienia posiłków 1. O szczegóły zapytaj w biurze. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www. W przypadku gdy w grupie są osoby z różnych miast wyjazdowych, może nastąpić konieczność zmiany miejsca wyjazdu części uczestników.

Olsztyn sylwester dla singli - Free Dating Portal Looking

Podróże i turystyka singli cały rok Zobacz. Spływy kajakowe: Polska i Litwa Zobacz. Zobacz Chorwacja, Grecja, Sycylia, Karaiby. Trekking w Szkocji - jesień i wrzosowiska Zobacz 30 sie - 06 wrz.

Strona dla singli

Sprzedaż u agentów na terenie kraju Gwarancje organizatora. OneFun - biuro podróży dla aktywnych singli Nie lubisz samotnych podróży? Chcesz poznać ciekawe osoby i wspólnie wyjechać na wakacje, narty, żagle? Świetnie trafiłeś.

Sylwester dla Singli – 40 ofert

Jesteśmy koncesjonowanym Organizatorem wyjazdów grupowych dla singli i osób bez ekipy! Dowiedz się więcej. Klub i biuro podróży dla singli. Zapraszamy do klubu podróżujących i poznających świat, kulturę innych krajów osób. Nasz klub dla singli to: wspólne, grupowe wyjazdy na wakacje, narty, naukę języków, imprezy podróżnicze: pokazy slajdów z Waszych wyjazdów, spotkania kulinarne i degustacja potraw z rożnych regionów świata.

admin