Salsa dla singli

Coś na podniesienie poziomu endorfin. Energetyczna muzyka, nowe kroki i styling, które przydadzą się Wam na każdej imprezie. Nie ma przyjemniejszego sposobu na zadbanie o sylwetkę i kondycję jak podczas tańca.


 • Salsa dla Singli Par;
 • Oferty specjalne;
 • portale randkowe ukrainki.

Taniec jest Twoją pasją? Chcesz rozwijać się pod okiem profesjonalistów? Dołącz do zajęć z najlepszymi, trójmiejskimi nauczycielami, a może w przyszłości Ty będziesz jednym z nich.

Wybrane dla Ciebie

Dlatego chcemy, by stał się on czymś więcej i dla naszych kursantów — sposobem na pozbycie się stresu, możliwością nawiązywania nowych znajomości, zyskania większej świadomości ciała, czy po prostu sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości. Zapraszamy na kursy! Miła atmosfera, duży wybór zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam moją instruktorkę salsy- Dominikę, instruktorkę zumby- Anię oraz cudowne Panie na recepcji, które z wielka cierpliwością odpowiadały na moje milion pytań, jakie miałam gdy się zapisywałam na kurs.

Kursy tańca dla Singli - dorosłych

Ela Latynoski zawrót głowy zanurzony w serdecznej atmosferze, polany porządną porcją tańca i doprawiony odrobiną wytrawnego humoru oraz kroplą pikantnej salsy w Dance Fusion — to mój sposób na nudę i beznadzieję jesieni…. Koneserka Salsy Uczęszczam już jakiś czas na zajęcia Salsy Solo i jestem zachwycona! Miałam ostatnio cięższy okres w życiu a te zajęcia pozwoliły na nowo odzyskać mi radość z życia.

Polecam wszystkim Paniom — świetna odskocznia od pracy i problemów. JOIN Offer valid only for new email subscribers. Exclusions apply.

Szkoła Tańca Dance Fusion – Kursy tańca dla dzieci i dorosłych w Gdyni

Imię i Nazwisko. Adres e-mail.


 • Szkoła Tańca Marka Glinki: KURSY TAŃCA DLA SINGLI.
 • Salsa dla singli poznań - zelsad.pl.
 • Aktualny grafik i zapisy na kursy tańca;
 • randki mezczyzni opoczno.

Numer telefonu. Kurs na który się zapisujesz. Związana z tańcem o najmłodszych lat.

Latin Dance Academy – Szkoła Tańca w Łodzi

Po wielu latach przerwy postanowiła dalej rozwijać swoją taneczną pasję, tym razem w rytmach latino. Specjalizuje się w salsie i bachacie. Niektórzy mówią, że urodziła się, aby poprzez ruch wyrażać siebie, dlatego na zajęciach, które prowadzi, poza doskonaleniem techniki, chce wydobywać z uczestników emocje, które według niej są w tańcu najważniejsze. Paweł Pijanowski Zaczynał od tańca towarzyskiego, żeby z czasem skupić się na socjalowych tańcach latynoamerykańskich - Salsa, Bachata, Tango. Miłość do tańca i muzyki która wraz z przyjemnością jaką daje mu dzielenie się wiedzą z innymi spowodowała, że po wielu latach zdobywania własnych umiejętności w różnych stylach tanecznych, od r prowadzi zajęcia Salsy.


 1. portal randkowy w usa.
 2. portal randkowy dla otyłych.
 3. samotne matki randki.
 4. randki makow maz.
 5. Paweł zdobywał i zdobywa wiedzę szkoląc się pod kierunkiem różnych tancerzy w trakcie festiwali i indywidualnych warsztatów tanecznych. Ma również udokumentowane uzyskanie wiedzy w zakresie metod i technik dydaktycznych. Od do r był intruktorem w ProjectSalsa w Łodzi.

admin