Płyta singiel

Po udanym debiucie, czas na kolejny krok.


  • najlepsza aplikacja dla singli.
  • erotyczne portale randkowe.
  • Bovska prezentuje kolejny singiel – nowa płyta coraz bliżej | zelsad.pl;
  • szukam dziewczyny dania.
  • randki w amsterdamie.
  • pphu singiel bogumi r ttek.

Poznaliśmy także jej tytuł i datę premiery. Ciekawe, ilu z Was wieściło Rosalie. Aż trudno w to uwierzyć, iż od tamtej chwili minie w tym roku pięć lat. Zwłaszcza, jeśli spojrzy się na to, co przez ten okres działo się u samej artystki…. Epki, teledyski, featuringi i debiutancki album.

Znamy drugi singiel, tytuł i datę premiery płyty Rosalie.

Do tego występy na scenach najważniejszych klubów i festiwali w kraju. Lista mogłaby się ciągnąć dalej, ale Rosalie. Kolejne sukcesy popychają ją do rozwoju i udowadniania, iż miejsce, do którego zmierza na rodzimej scenie, jest w pełni zasłużone. Dowodem na to ma być drugi w dorobku artystki longplay. Przy okazji premiery kolejnego singla, poznaliśmy datę premiery i tytuł płyty.

Zobacz wpisy

IDeal , bo tak zatytułowany został nowy krążek Rosalie. Wydaniem płyty zajmie się Def Jem Recordings Poland.

Najbardziej niecierpliwi fani już dziś mogą pokusić się o preorder albumu. Sam krążek ma stanowić rozliczenie z ostatnimi dwoma latami w życiu artystki. Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego artykułu. Spis treści. Kategoria : Single.

Singel (wydawnictwo muzyczne) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Ukryta kategoria: Artykuły wymagające uzupełnienia źródeł od Przestrzenie nazw Artykuł Dyskusja. Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Historia i autorzy. Madonna true blue Stan Używany.

Dżem Absolutely Live Suplement 7" Riedel od. EX- od. Jane Birkin - Je T'aime Jak zadbać o czarne płyty. Czarne krążki nie muszą być czarne, czyli przewodnik po….

Sklep muzyczny Winylownia

Najdroższe winyle w historii. Co powoduje, że niektóre albumy…. Renesans płyt winylowych. Podkategorie cofnij do Płyty winylowe Płyty winylowe. Monety Allegro Zbieraj monety i wymieniaj na kupony.

Aktualności

Bądź fit! Pokaż więcej Ukryj. Serwisy Allegro Smart!

admin